Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2020 - Parafia NMP Matki Kościoła

PORZĄDEK KOLĘDY 2019/20
od 27.12.2019 do 1.02.2020r.

W tygodniu Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. W sobotę od godz. 10.00
Na kartkach roznoszonych przez ministrantów będzie orientacyjna godzina z podaniem początku kolędy, dotyczy to bloków (np. od klatki 1). W domkach jednorodzinnych kolejność odwiedzin pokrywa się z kolejnością podanych ulic wcześniej.

Rejony Kolędy zazwyczaj pokrywają się z odwiedzinami następujących kapłanów:
(mogą być wyjątki od tej reguły np. gdy pójdą wszyscy pojawi się nr rejonu „5”)
1. ks. Prałat Proboszcz Franciszek Ślusarczyk
2. ks. Wikariusz Józef Litwa
3. ks. Wikariusz Piotr Pałasz
4. Ks. Prałat Franciszek Motyka/ ks. Kanonik Zygmunt Kosowski

Uwaga w te dni odwiedzane są tylko domy jednorodzinne: Rodziny mieszkające w blokach odwiedzane są w innych terminach

Piątek 27.12.2019r.
1. ul. Żwirowa, Piaszczysta, Malinowa. od godz. 16.00
2. ul. Proszowicka od. godz. 16.00
3. ul. Zimorowicza od. godz. 16.00
4. ul. Pleszowska od godz. 16.00

Sobota 28.12.2019r.
1. ul. Lechonia, Górnickiego. od godz. 10.00
2. ul. Piątka, Rokosza od. godz. 10.00
3. ul. Pigonia, Kluzeka, Narutowicza, Papiernicza od. godz. 10.00
4. ul. Białoprądnicka domki jednorodzinne prawa i lewa strona od kościoła, Piekarnia, Bularnia od godz. 10.00
5. ul. Zielińska 22 od godz. 10.00

Poniedziałek 30.12.2019r.
1. ul. Jarzynowa, Mączna, Zielińska, Vetulaniego. od godz. 16.00
2. ul. Jasna, Zaremby godz. 16.00
3. ul. Rybałtowska od. godz. 16.00
4. ul. Mackiewicza 16

Wtorek 31. 12.2019r.
1. ul. Nad Sudołem 32, Kluzeka 6; od godz. 10.00
2. ul..Nad Sudołem 32, Kluzeka 6; od godz. 10.00
3. ul..Nad Sudołem 32, Kluzeka 6; od godz. 10.00
4. ul..Nad Sudołem 32, Kluzeka 6; od godz. 10.00

Czwartek 2.01.2020r
1. ul..Pachońskiego 30 od godz. 16.00
2. ul..Jasna 1 od godz. 16.00
3. ul. Pachońskiego 14a kl. 1 i kl. 2. od godz. 16.00
4. ul. Białoprądnicka 10 i 7b

Pierwszy Piątek 3.01.2020r
1. ul. Białoprądnicka 41, Białoprądnicka 43 od godz. 19.00
2. ul. Pachońskiego 28 od godz. 19.00
3.ul.Białoprądnicka 32c, Białoprądnicka 32 d, Białoprądnicka 38 od godz.19.00
4.-


Pierwsza Sobota 4.01.2020r
1. ul. Pachońskiego 6 kl. 1,7,10. od godz. 10.00
2. ul. Pachońskiego 6 kl. 2,5,11. od godz. 10.00
3. ul. Pachońskiego 6 kl. 3,6,9. od godz. 10.00
4. ul. Pachońskiego 6 kl. 4, 8 od godz. 10.00

Wtorek 7. 01.2020r.
1. ul. Glogera 65 ; od godz. 16.00
2. ul.. Pachońskiego 32b; od godz. 16.00
3. -
4. Pachońskiego 4a kl. 1 i kl. 2 od godz. 16.00

Środa 8. 01.2020r.
1. ul. Glogera 67 ; od godz. 16.00
2. ul.. Pachońskiego 14 kl.1 i 2; od godz. 16.00
3. ul. Pachońskiego 14a kl. 3 i kl. 4 od godz. 16.00
4. ul. Mackiewicza 20, od godz. 16.00

Czwartek 9.01.2020r
1. ul. Glogera 57 . ul. Glogera 57a . ul. Glogera 57b od godz. 16.00
2. ul. Pachońskiego 14 kl. 3 i kl. 4 od godz. 16.00
3. ul. Pachońskiego 34 od godz. 16.00
4. ul. Pachońskiego 4a kl. 3 i kl. 4

Piątek 10.01.2020r
1.ul. ul. Glogera 39 . ul. Glogera 39a . ul. Glogera 39b, ul. Glogera 39c, ul. Glogera 39d, ul. Glogera 39e ; od godz. 16.00
2. ul. Zielińska 20 od godz. 16.00
3.ul. Pachońskiego 32a od godz.16.00
4. -

Sobota 11.01.2020r
1. ul. Pachońskiego 18 kl. 1,7, od godz. 10.00
2. ul. Pachońskiego 18 kl. 2,5, od godz. 10.00
3. ul. Pachońskiego 18 kl. 3,6, od godz. 10.00
4. ul. Pachońskiego 18 kl. 4, 8 od godz. 10.00
5. ul. Szopkarzy 6

Poniedziałek 13.11.2020r.
1. ul. Glogera 36 ul. Glogera 36a ul. Glogera 36b od godz. 16.00
2. ul. Białoprądnicka 17 kl. 1 i kl. 2. od godz. 16.00
3. ul. Pachońskiego 5j od godz. 16.00
4. ul. Danka 8 ;od 1 do 35

Wtorek 14. 01.2020r.
1. ul. Glogera 65 ; od godz. 16.00
2. ul. Białoprądnicka 17 kl. 3 i kl. 4. od godz. 16.00
3. -
4. ul. Danka 8 ;od 35 do końca

Środa 15. 01.2020r.
1. ul. Glogera 39, 39a, 39b, 39c, 39d, 39e ; od godz. 16.00
2. ul. Białoprądnicka 32b i 34 od godz. 16.00
3. ul. Szopkarzy 4 od godz. 16.00
4. ul. Danka 7 od godz. 16.00
Czwartek 16.01.2020r
1. ul. Glogera 53 . ul. Glogera 55 od godz. 16.00
2. ul. Białoprądnicka 34b, 34c od godz. 16.00
3.ul. Białoprądnicka 24b, 24c od godz. 16.00
4. ul. Danka 9 od godz. 16.00
5. ul. Nad Sudołem 24 od godz. 16.00

Piątek 17.01.2020r
1.ul. Wyki 12 od godz. 16.00
2. ul. Wyki 10 od godz. 16.00
3.ul.Pachońskiego 5c od godz.16.00
4. ul. Danka 10 od godz. 16.00
5. ul. Białoprądnicka 22b i 24a

Sobota 18.01.2020r
1. ul. Nad Sudołem 12 od godz. 10.00
2. ul. Nad Sudołem 14 od godz. 10.00
3. ul. Nad Sudołem 22 od godz. 10.00
4. ul. Pachońskiego 32

Poniedziałek 20.01.2020r.
1. ul. Pachońskiego 16 kl. 1 i kl. 2. od godz. 16.00
2. ul. Danka 5. od godz. 16.00
3. ul. Białoprądnicka 28d, 28e od godz. 16.00
4.

Wtorek 21 01.2020r.
1. ul. Pachońskiego 16 kl3 , Zielińska 11a od godz. 16.00
2. ul. Pachońskiego 4 kl. 1 i kl. 2
3. -
4. -

Środa 22. 01.2020r.
1. ul. Pachońskiego 6a kl. 1 i kl. 2 od godz. 16.00
2. Pachońskiego 4 kl 3 i kl. 4
3. ul. Pachońskiego 5d, 5e, od godz. 16.00
4. ul. Białoprądnicka 24d, 34a

Czwartek 23.01.2020r
1. ul. Pachońskiego 6a kl. 3 i kl. 4. od godz. 16.00
2. ul. Nad Sudołem 10 kl. 1, kl. 2, kl. 3
3. ul. Pachońskiego 5f od godz. 16.00
4. -

Piątek 24.01.2020r
1. ul. Mackiewicza 22 od godz. 16.00
2. ul. Nad Sudołem10 kl. 4, 5
3. ul. Mackiewicza 18 od godz.16.00
4. -

Sobota 25.01.2020r
1. ul. Danka 4 od godz. 10.00
2. ul. Nad Sudołem 18 od godz. 10.00
3. ul. Kluzeka 5 od godz. 10.00

 

Poniedziałek 27.01.2020r.
1. ul. Glogera 41 od godz. 16.00
2. -
3. ul. Glogera 43 od godz. 16.00
4. -

Wtorek 28 01.2020r.
1. ul. Białoprądnicka 32, 32a od godz. 16.00
2. -
3. ul. Białoprądnicka 28
4. -

Środa 29. 01.2020r.
1. ul. Szopkarzy 2 od godz. 16.00
2. -
3. ul. Pigonia 4 kl. 1 i kl. 2 od godz. 16.00
4. -

Czwartek 30.01.2020r
1. ul. Pachońskiego 6a kl. 3 i kl. 4. od godz. 16.00
2. -
3. ul. Pigonia 4 kl. 3 i kl. 4 od godz. 16.00
4. -

Piątek 31.01.2020r
1.-
2. -
3 ul. Pachońskiego 5g, 5h od godz. 16.00
4.-